| nicusor222 a întrebat:

Sall.Ce telefon recomandati din urmatoarele care ma impresioneaza pe mine :lumia920, galaxy sIII, galaxy note 2, HTC butterfly.Din cele spuse de mine care se merita sa il achizitionez. fundahappy.Si explicat de ce ala si nu ala.happy

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Galaxy S3, seria de S-uri de la Samsung este peste seria iPhone5.

5 răspunsuri:
| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut!
Samsung Galaxy S3
Are un prieten este destul de bunwinking

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Note 2 are 4g dar iti recomand lumia am si eu 925 si este peste galaxy s3

| piciu25 a răspuns:

S3, deoarece este SAmsung si este cu mult peste lumia si HTC. Note 2 e prea mare pentru gusturile mele.

| johnnytheboss a răspuns:

Eu as opta pentru Samsung, sunt foarte fiabile si raportul calitate-pret este unul foarte bun!