| andreiw a întrebat:

Am vazut ca au ceva oferte cei de la Orange de black week si as dori sa achizitionez un telefon dar ..sunt indecis am de ales intre un Samsung galaxy 3 si galaxy note 2. mentionez ca telefonul il voi folosi mai mult pentru a vorbi pe internet ( apeluri video pe skype etc ) dar si pentru jocuri, filme. ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| noroK1 a răspuns:

Galaxy note 2 mai bine, e mai mare se vede mai bine la filme, si merge mai bine.Galaxy 3 din ce mi-au spus cei care au, poate sa iti creeze probleme rau.Incepe sa dea force close in prostie, si merge greu.