| FaraNumePls a întrebat:

Sall, ce ziceți de telefonul Microsoft Lumia 650? Puteți să îmi spuneți dacă de aude tare când ascult muzică? Dau funda

Răspuns Câştigător
| eluveitie13 a răspuns:

E foarte bun și rezistent (eu îl am de 2 ani și la cât l-am trântit nu are nicio zgârietură) se aude bine, doar că dezavantajul este că magazinul online nu-ți oferă aplicații la fel de bune ca un telefon cu Android. Îl recomand.

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Microsoft Lumia 650 se aude chiar foarte ok.
Dar stiu eu unul si mai bun de atat:
http://www.latrecut.ro/wp-content/uploads/2009/01/telefon-vechi-09.jpg

| FaraNumePls explică (pentru Deaad):

Da, știu că ție îți place foarte mult acel telefon fix

| FaraNumePls explică (pentru FaraNumePls):

Dar e scump? laughing

| Deaad a răspuns (pentru FaraNumePls):

laughing