| ReVeRs a întrebat:

Sall mi.am facut un abonament la Orange de 23 de euro dar nu stiu cat net mai am. Daca dau la *100# nu imi scrie decat cate minute am dar nu si net si imi mai scrie cost suplimentar 0 euro adica nu am de platit in plus dar imi este frica sa nu fie vreo eroare si sa fi consumat mai mult cum pot afla?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 415 afli tot ce ai nevoie.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce telefon ai dar poti gasi aplicatii care iti contorizeaza mb de internet.Atat pentru 3G cat si pentru wi-fi.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei descrise de catre tine.

Cu prietenie,
Orange Helper.