| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,pe langa abonamentul care o sa mi-l faca bunicu de ziua mea sa imi ia un phone 4S(pentru ca 5 e un mare fail), ce as putea sa mai imi iau, ipad 3 sau ipod touch 4G/5G? FUNDA PS:nu mai imi spuneti sa imi iau s2 si s3 ca am deja un s3, si daca mie imi place iphone iphone imi iau

8 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

Buna! Eu iti recomand un iPad, dar sa știi ca prin întrebarea ta, te cam dai mare.Nu te supara, dar mie așa mi se pare...O seara buna.

| evilcookies a răspuns:

Gandeste-te de ce ai tu nevoie! Daca ai nevoie de un iphone, cumpara-ti un iphone! Nu alege un lucru pe care ti-l doresti foarte mult acum fiindca acel interes pentru el va scadea si vei ramane nefericit de alegerea facuta.

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ipad normal, Ipod Touch e identic cu Iphone 5, putin mai subtire si putin mai slab ca performante mi se pare dar absolut tot ce faci pe Iphone faci si pe Ipod, doar ca pe Ipod nu ai telefonie mobila. N-are rost tot ce instalezi pe Ipod Touch instalezi si pe Iphone si o sa se miste la fel, o sa se vada la fel. In schimb pe iPad e o alta experienta... poti face lucruri care nu prea poti sa le faci pe telefon pentru ca nu e ecranul destul de mare.

| evilcookies a răspuns (pentru adrianboss2011):

Si din nou iti spun sa te gandesti de ce ai nevoie laughing iPod-ul il folosesti pentru muzica/jocuri, lucru pe care si cu iPhone il poti face numai ca o sa-ti incarci zilnic bateria la el. Iar iPad-ul il folosesti pentru internet, sa stai in pat sa lenevesti si sa navighezi pe net.

| XxAlex2012Xx a răspuns:

Eu iti recomand Iphone4s este mai performant si mai bunwinking sper ca ti-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| XxAlex2012Xx a răspuns:

Iti recomand ipad3