| cristijacksperow a întrebat:

Am cumpara un HTC chacha cu android 2, 3.5.Dar are o memorie interna ff mica si deja imi spune exista vreo cale in care sa-mi maresc memoria.Eu am auzit de rooter dar nu prea stiu ce e ala si nici cum sa il folosesc. Oricum, exista vreo cale in care sa am android 2.3.6? sau o alta vers mai buna?

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Poti sa iti pui card de memorie microsd. Maxim 32 gb. Cat despre soft, verifica daca exista update-uri disponibile. Bafta.