| TheHobbitHere a întrebat:

Sall TPU
Am de 1 zi telefonul LG optimus l5 si vreau niste pareri.
Eu il am si sunt foarte multumit de el.
Astept pareri.
Funda

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

E bun merita, i-ati niste jocuri tari pentru acest telefon, gen Hardest Game Ever 2, ArMY attack, football kick...
Bafta!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bunicel - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l5_e610-4571.php

Totuşi, are şi dezavantaje : are rami cam puţini, video cam slab, procesor foarte slab - deci, să NU te aştepţi să ruleze bine jocurile noi/"puternice"/mari...

Toate cele bune.

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Si eu am acest telefon de 1 an.Este foarte bun are un sistem de op foarte bun.