| ady9631 a întrebat:

Am o problema, am un telefon Nokia x2 si o fata din clasa mi a scos cardul si imaginea de fundal s-a sters si dupa ce am reintrodus cardul cand vreau sa pun orce imagine din telefon sau card se inchide telefonul, ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Am x2 si cred ca softul la telefoanele astea nu e prea bun. Eu unul intampin alta problema. Dupa ce imi pun o tema si nu vreau sa ramana wallpaperul temei imi pun o imagine de pe tel. Dar nu sta mai mult de o saptamana imagineea aceea pe ecran. Sunt telefoane bune pentru muzica si poze dar in rest nu prea imi place. O sa il schimb. Scuza-ma ca nu am o solutie pentru tine. Poate doar sa te inspir si pe tine sa ti-l schimbi.

| OutLandeR a răspuns:

Daca l-a inrtodus in alt telefon e posibil sa se fi virusat. sper ca te-am ajutat. funda?