| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am un LG T500 Dakota, si folosesc ca memorie externa un card NOKIA miniSD ( 512 MB )
Astazi, cand am intrat in muzica ( era pe card) s-a blocat telefonul. Nu a mers sa il sting asa ca i-am scos bateria. Doar dupa ce i-am scos cardul a mers. Daca il pun in telefon se blocheaza, insa fara merge perfect.
Tin sa precizez ca am descarcat niste aplicatii astazi, dar cu mult inainte sa se blocheze.
Cum ar trebui sa rezolv problema?
Multumesc; raman datoare.

3 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Formateaza si tu cardultongue...am patit si eu asta

| anonim_4396 explică (pentru Fabian20):

Exista vreo posibilitate sa recuperez datele?

| Fabian20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le recuperezi nu cred, dar o sa iti meargatongue.bafta