| Mascatu69 a întrebat:

am o problemă cu Sony xperia e am observat că este cam handicapat telefonul lămurită și pe mine cu nistee chestii : unde pot gasi ce am pe card
Cum fac să se descarce pe card ca ami zicea să intru la setări general setări stocare dar nu am gasit plus help dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Omule,telefon d-ăla are si mama, arunca-l pana vine iarna ca ti se blochează si nu mai poti nici sa raspunzi, n-ai ce sa faci, are degeaba slot pentru card

1 răspuns:
| Mascatu69 explică:

Sincer am avut un a 5quad care era in stare de cv dar asta a fost a lui tata si mi l-a dat să bag cartela îmbelșugat să ma sune și sincer daca nu ar fi fost la abonament l-as arunca în ce-a mai mare balta
Ori cum mersi pentru răspununs pace