| GabyNedelcu a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor foarte repede. as vrea sa-mi pun un film pe telefon ..am un lumia 710. si am zune. da tot nu merge... nu mil incarca... ce pot face? crying ajuutttooorrr plsss

Dau funda. big grin

2 răspunsuri:
| Gabitzu_Gabyi_1979 a răspuns:

In primul rand depinde ce film, ma refer la durata lui, multe tel., nu accepta filme mai mari de 100mb-500mb,in al doilea rand vezi ce format video iti accepta telefonul, si mai important ce fel de player video ai pe el, daca nu ti-l incarca incearca sa iti descarci de pe net un player compatibil, iti dau o adresa de aplicatii mobile(www.getjar.com),o sa gasesti ce-ti trebuie, de obicei multe nu redau in formate ca wmw, divx, mp4, ci numai in 3gp;

| GabyNedelcu explică (pentru Gabitzu_Gabyi_1979):

Salut. mersi de ajutor. am reusit sa pun da nu am putu sa pun cu subtitrare. format video am programul zune care le tansforma din ce sunt ele in ce trebuie ca sa meagra. daca ma ajuti cu asta funda big grin :X