| Mariuss4321 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Allview A4ALL si as vrea sa-i dau Upgrade. Dar imi este frica sa nu-l stric s-au sa pateasca ceva. Am gasit un site unde imi explica cum sa fac: http://www.allview.ro/......re-a4-all/
Voi ce imi sugerati? Funda :)

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Incepator in asa ceva, huh? Are un prieten de-al meu Allview A4All si nu iti sugerez sa ramai cu android-ul vechi. Nu va pati nimic, mai ales ca este si de la site-ul oficial romanesc AllView, tu doar urmeaza pasi, dar atentie, sa nu gresesti.