| bormaneldani a întrebat:

Sall TPU am si eu o problema cu un telefon Samsung GT-C3510 Genoa si nu pot sa descarc nimic depe net cu el deoarece se stinge cand dau sa descarc aplicatia. Cum rezolv asta?

4 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Dai un ban dar vezi daca functioneaza, cea mai buna solutie : Mergi la un dealer, vezi daca e o problema de software sau una de hardware. In caz ca e in garantie, il returnezi, iei altul ...altfel trebuie sa platesti ca sa-l repari. (Nu sunt pesimist, nu vreau sa te sperii... poate nu are nimic, ar fi bine insa sa-l verifici)

| daryus2221 a răspuns:

Dal de pereti big grin

Dai "Resetare din fabrica" daca ai de la optiuni. happy

| Dorel84 a răspuns:

Incearca sa dai la setari si dai resetare din fabrica s-ar putea apoi sa iti mearga.

| bormaneldani explică:

Resetarile au parola sad