| BrianGreen a întrebat:

.am un Lg Optimus HUB(e510) si dintr-o data nu imi mai functioneaza senzorii (touchpad sau cum se numesc. butoanele din partea de jos ) oare ce problema sa aiba? dau funda va rog ajutati-ma.sad

Răspuns Câştigător
| BuxyAmstaff a răspuns:

Nu sunt senzori sunt stabilizatori. Asa patesc majoritatea Lg-urilor (pe baza de presiune in special sau pe baza de caldura mai putin)
Iti recomand sa mergi la un service si sa tii inlocuiasca, ca de reparat este mult mai greu si mai scump

2 răspunsuri:
| BrianGreen explică:

Vad ca acum nu-mi mai face probleme....si ca sa ii schimb in jur de ce pret sa fie asa aproximativ?

| BuxyAmstaff a răspuns (pentru BrianGreen):

Aproximativ 100 de lei dar nu te ajunge atat