| Daniel_Alex_1996 a întrebat:

am un Samsung galaxy mini si am instalat android 2.3.6 acum ceva vreme dar astazi dintr-o data nu-mi mai merge touche-ul. nu l-am scapăpat pe jos ..nu i-am facut nimic... posibil sa fie de la android?

1 răspuns:
| eduardnica a răspuns:

Nup! Si mie mi-a facut laful Nokia lumia 520, dar nu am dat update la sistemul de operare.Trebuie sa ii scoti bateria sa il lasi putin 2 min fara baterie cu displayul in sus si dupa daca nu merge tine apasat pe butonul de deblocare, si da astea merg pentru ca si mie mi s-a intamplat de 2 ori.