| Whitecore a întrebat:

am un Samsung galaxy s plus si am WFI acasa si cand dau sa ma conectez imi cere parola.Ii bag parola dar nu merge pentru ca e compusa din 6 cifre cum fac sa mi-o iea?
Dau funa big grin

2 răspunsuri:
| miaumarian a răspuns:

Contacteaza operatorul de net la care esti abonat si te va rezolva :p

| geanyhalav a răspuns:

Sall deci nu merge pentru ca u ai 6 si iti trebuie 9. eu zic ca tebuie sa vorbesti cu cei de la firma de net care o ai sau sa verifici mai bine parola apropo e formata si din cifre si din numere