| nicuionescu87 a întrebat:

Sall TPU: am un Samsung S5670 si am luat un virus de pe net este bine ascuns in telefon ca antivirusul pe care il am nu il poate detecta acest virus imi consuma din baterie telefonul are o performanta m-ai slaba si mi se intrerup convorbirile spuneti-mi va rog frumos ce sa fac nu vreau sa mi se strice telefonul?

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,dai cat mai repede revenire la setarile din fabrica(acest proces iti va sterge tot de pe telefon)daca nu dai revenire la setarile din fabrica se va strica de tot

| nicuionescu87 explică (pentru Nicu47):

Am resetat si tot degeaba este bine ascuns in telefon.