| ionutbeach a întrebat:

am un telefon Vodafone smart chat android 2, 3 vreau sa il schimb cum pot?

5 răspunsuri:
| lologfo a răspuns:

Salut! Intri in setari la despre telefon si dai acolo cautare firmware! Si iti cauta o versiune noua dar si eu am telefonult Vodafone Smart 2 si nu s-a facut pentru el 4.0 sau din astea mai noi!

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Incearca sa il dai la schimb

| mirlanul a răspuns:

Pune-l pe okazii.ro,mercador.ro,tocmai.ro pui anutul pe site si te sună un utilizator si gata de duci la posta sa cu fan currier
sper ca te-am ajutat

| Kore22 a răspuns:

Suna la Vodafone, poate vin cu o oferta, daca nu poti incerca sa-l pui pe ocazii.ro

| Mafiotu50 a răspuns:

Poti sa-l vinzi cuiva si sa mai pui tu diferenta si iti ei unul mai noutongue