| StefanAndrei99 a întrebat:

am telefon Vodafone smart chat versiune android 2.3.6 si nu stiu cum sa intru pe wireless ma poate ajuta cineva? fuda

2 răspunsuri:
| pilimon12 a răspuns:

Pai activeaza wireless din setari si la al meu la fel a trebuit la inceput intra in setari si trebuie sa iti apara wireless pe langa bluetooth.Dar vezi ca wireless consuma din baterie si daca nu ai internet cumparat din extraoptiuni iti trebuie retele de net care se prind in unele locuri. Funda?

| StefanAndrei99 explică (pentru pilimon12):

Mai astept raspunsuri