| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa imi iau un telefon de la Orange, vreau sa imi fac un abonament de 23 Euro, si trebuie sa platesc pe telefon aproximativ 300 euro, as vrea sa stiu daca, in loc sa imi dea ei oferta de la abonamentul de 23 euro ar putea sa imi bage in telefon 23 de euro fara oferte alese de ei, si sa platesc pe telefon tot atata?

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu se poate o sa iti bage lunar doar ceea ce include abonamentul de 23 de euro.

| Timberged a răspuns:

Abonament de 23 de euro(+tva) insemna 23 in fiecare luna...asa ca ai grija la ce cheltuieli te bagi. Daca cumperi telefonul la liber, e preferabil sa-l iei de la un alt magazin, ca sa nu fie codat pe Orange. Apoi iti iei d la Orange doar net si abonamentul de telefonie. Daca nu e la liber, ei isi trag banii din abonamentul lunar si te obliga sa ai abonamentul ala de X euro.