| lanaaaaa a întrebat:

Am abonament la Orange si as vrea sa trec pe 4G. Acest abonament a fost facut cu oferte propuse de ei, intrebarea mea este ca sa trec de la 3G pe 4G trebuie doar sa platesc ceva sau imi schimba abonamentul?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Daca telefonul tau suporta 4G, te duci la Orange, le spui ce vrei si ei o sa iti faca o oferta noua. Iti schimba abonamentul, acesta fiind mai scump. Din ce mi-aduc aminte cand am fost eu sa intreb de acest serviciu, abonamentele cu 4G costa peste 20 de euro. Acest serviciu nu este era disponibil si pentru abonamente mai mici.

Indicat este sa te duci la ei si acolo iti vor calcula o oferta cu noul abonament.

Pa.

| Anonim693 a răspuns:

444 suna la ei si intreaba. Sunt foarte de treaba si te informeaza cu absolut tot ce ai nevoie. Serviuciul Clienti

| lanaaaaa explică (pentru Anonim693):

Thanks super cute guy, dar as fi vrut sa mi zica cineva care are 4G, o sa fac si asta oricum ^^