| Gaby405 a întrebat:

As vrea sa stiu ce telefon sa imi cumpar. Nokia 5800 sau HTC HD 2cu andriod 4.2.0. Stiu ca HTC-ul este mai bun dar Nokia 5800 este expressmusic. Funda

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

HTC-ul este mai bun cu siguranta la performante dar trebuie sa bagi mana adanc in buzunar, daca chiar iti place muzica atunci ia-ti Nokia, este mult mai ieftin

PS: La Nokia nu cred ca se aude mai tare decat la HTC, poate se aude putin mai frumos

1 răspuns:
| BogdanBGD95 a răspuns:

Ia-ti HTC-ul. Nokia e depasit rau. Daca vrei sa asculti muzica la casti e ok si HTC-ul. Daca vrei sa asculti direct la telefon probabil Nokia o sa se auda mai tare. Acum depinde ce vrei tu, dar eu iti recomand 100% HTC-ul happy