| DyyNo a întrebat:

Cat costa un Samsung Galaxy S III la Orange?

Răspuns Câştigător
| anyry a răspuns:

Dar cel mai bine e sa-l iei de pe eMAG cu 11 mil http://www.emag.ro/......ELYM0BBBM/

3 răspunsuri:
| anyry a răspuns:

Depinde de mode si de culoare 16gb, etc e in jur de 2600 lei 2800 lei happy

| suntserios a răspuns (pentru anyry):

Cred ca ai glumit cu preturile astea nu? abia daca S5 ajunge la 2800 lei. Prapaditul ala de S3 e pana in 1200-1400ron

| Bdi a răspuns:

Buna, la Orange e cam scump, dar eu mi-am luat de la eMAG cu 1100 lei, a fost destul de ieftin zic eu, si am vazut si in carrefour cam tot la pretul asta