| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, cate abonamente poti face la Orange pe acelasi nume?

Răspuns Câştigător
| catagame a răspuns:

Depinde de veniturile tale daca ai salariu de peste 1000 poti face cate vrei tu dar nu sunt sigur eu am salariu de 1800 lei si am 2 abonamente de telefon si net router

| suntserios a răspuns (pentru catagame):

Ba prastie parca in alta intrebare aveai salariu pe luna cat un an ca lucrai in strainatate iar in alta intrebare strangeai bani din colindat.

nu mai umbla cu cioara vopsita si nu mai dezinforma lumea ca nu are Orange nicio limita de salariu la facut abonamente

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Orange Romania nu impune un numar maxim de abonamente pe care le pot face clientii persoane fizice sau juridice, insa este posibil ca, in functie de tipul abonamentelor pe care vrei sa le activezi, sa ti se solicite un avans sau depozit la semnarea contractelor.
O zi buna,
Orange Helpers