| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa iau si eu un hack de pou?
Care sa mearga pentru Samsung galaxy mini 2
Si as vrea sa imi spuneti si cum functioneaza
Multumesc frumos!happybig grin
Dau FunDa!

Răspuns Câştigător
| MihaiG123321 a răspuns:

Doamne daca si pe joculetele alea va faceti hackeri...

4 răspunsuri:
| MihaiG123321 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? mjfe92r32jbma7n
downloadezi asta il pui pe telefon stergi mai intai poul vechi, noul pou are bani infiniti si faci lvl repede si deblochezi toate repede am testat acum ca mi-a venit ideea sa-mi pun si eu, asta e versiunea modata

| Flav1us27 a răspuns (pentru MihaiG123321):

Si mai departe cum fac?

| MihaiG123321 a răspuns (pentru Flav1us27):

Downloadezi poul de pe site il bagi in telefon cu cablul de date...stergi poul vechi si instalezi asta care l-ai downloadat

| Alexutu2001 a răspuns (pentru Flav1us27):

Auzi daca l-ai descarcat nu vrei sa mi-l dai si mie pe yahoo vb in paarticular pe facebook apropo is Alex Vasincu