| Fidec a întrebat:

In acest moment detin un Samsung galaxy note II. Cineva mi.a propus un schimb, cu un iphone 5. ce ma sfatuiti? Se merita sa fac schimbul este mai bun?

3 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Huh grea decizie eu ma gandeam intr-e un iPhone 5 si un Note III ce sa aleg...ei bine singura chestie pentru care sa zici ca iti iei un iPhone e ca are o camera photo exceptionala, desigur daca vechiul propietar l-a intretinut bine (sa nu fie zgariat sau crapat).

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin_Grigore_1994 a răspuns:

Soryn92 are dreptate. Este o decizie grea. ambele sunt cam la egalitate. Ambele fac poze exceptionale, se misca foarte bine. acum depinde de tine. eu unul am avut si Samsung iar acum m-am dat pe iphone. Parerea mea este ca IOS se misca mai bine decat Android. Multi se plang ca Androidul se blocheaza. bla bla bla. Eu in locul tau as alege iphone... bineinteles sa aiba si cutia cu toate accesoriile si sa fie intretinut