| bogdanburdea a întrebat:

Mi-am luat un Orange Hiro la abonament Fluture 12 si ar trebui sa am acces nelimitat la facebook si yahoo.
Miam consumat toti mb de net si nu pot intra pe facebook si yahoo.Ce setari trebuie sa fac pentru a avea acces la facebook si yahoo?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu ti-au explicat cei de la Orange ca acces nelimitat ai numai prin portalul lor. Nu trebuie sa faci nicio setare in afar de cele pe care le ai deja pentru acces internet de pe cartela.
Citeste aici la raspuns:
http://www.orange.ro/....../iq/317862

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa contactezi Serviciul Orange Expert - 408, pentru verificarea numarului si a situatiei tale.

Cu prietenie,
Orange Helper

| bogdanburdea explică:

Intru in portar si dau facebook si imi spune ca n-am nici o conectiune de internet