| va2311paa a întrebat:

Recent am achizitionat un Vodafone smart mini(875) si mi se pare ok adica am aplicatii de 800MB adica foarte mari si se misca perfect voi ce ziceti? Funda!

Răspuns Câştigător
| WeAreSmart a răspuns:

Eu chiar ieri am primit acest telefon di Italia, e frumusel si pentru o camera cu 2 Mpx merge chiar foarte bine. Doar ca nu stiu de ce dar cand vreau sa sun mi se blocheaza telefonul. Voi reseta telefonul si cred ca va merge. Mai are si alte buguri dar vad ca se poate face software update dupa care cred ca se vor rezolva unele probleme, pana cand nu am facut aceasta. Dar pentru acest pret mic telefonul e super tare happy

1 răspuns:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Da, este ok, este foarte ieftin si performant. Din propria experienta iti spun ca am rulat chiar si jocurile de ultima generatie.