| ViseInCeata a întrebat:

Sall TPU, stiu ca pare o porcarie sau ceva de genu dar am si eu o intrebare, cum pot face rost de un iphone 6/6+ fara sa il cumpar dintr-un magazin, adica sa il castig la un concurs ceva etc.
Eu nu am bani pentru iphone si as vrea unul desi am 15-.-'
pentru ca multi din colegii mei au si mna, stiti vreun mod prin care as putea sa castig la un concurs sau ceva

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

I-auzi una! Ce taina pe tine ca au colegii, extraordinar! Cu adevarat o problema existentiala!

| ViseInCeata explică (pentru K0sti):

Asta este raspunsul corect, bravo!

| K0sti a răspuns (pentru ViseInCeata):

Ma bucur ca ai revenit la realitate! happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand imi doresc un obiect anume, nu exagerat de scump, ma tocmesc cu parintii, stabilind cate note de 9 si 10 merita acel obiect, si la ce materii trebuie sa le obtin.

| notefree a răspuns:

Pai da este o porcărie ai 15 ani si vrei iphone 6 care ii scump
Daca părinții tai au o situație financiara mai buna le ceri lor
Concursuri cu iphone mai toate is făcături pentru ii un telefon de 30 de mil in sus

| CrissTina6 a răspuns:

Buna!
Cauta pe facebook concursuri ca sa castigi un iphone.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!