| joker455 a întrebat:

.. Vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg :
Iphone4s sau Samsung galaxy s3 sau HTC one x...ce ma sfatuiti sa aleg? Ps : Dau funda celui mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Samsung galaxy s3, am auzit pe multi ca e bun.

Răspuns utilizator avertizat
| vicecity8 a răspuns:

Toate alegerile tale sunt bune dar eu as alege galaxy s 3, sau as mai strange putini bani si mi-as lua un s4. Mult noroc big grin

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Depinde ce preferi. ios sau android. sunt mai bune s3 si one x, dar e o schema aici. daca dai de terra un s3 sau un one x ti-ai cam ftt norocul. display sunt impreuna cu touch si costa o caruta de bani. 4s e la fel, impreuna display cu touch dar gasesti nou intre 150 si 220 lei big grin pick one