| dislike a întrebat:

ziceti-mi repede daca cumpar un telefon de pe net de exemplu de pe eMAG este acelasi lucru cum las cumpara din magazin? Este mai bun cel din magazin? Cel de pe eMAG nu-i originalul? DOAR ATAT VREAU SA STIU DACA ESTE BINE SAL CUMPAR DE PE EMAG
FUNDA URIASA RASPUNS BU SI RAPID

Răspuns Câştigător
| Youth a răspuns:

Buna!
Telefoanele de pe eMAG sunt originale.
Nu este nicio diferenta intre a cumpara de pe eMAG si a cumpara din magazin. Si cei de la eMAG ofera garantie pentru telefoane.
Succes!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG e cel mai mare magazin de electronice din Romania si logic ca vinde produse originale

| Elenaelenaelenaeu a răspuns:

Părerea mea este ca e mai avantajos sa Îți cumperi de pe eman
1 e mai iedin
2 ajung și ff repede
Concluzie:I ați de pe emagăsit
Funda? big grin

| AndreeaAndry10 a răspuns:

Eu zic sa il cumperi de unde vrei tu. Eu mi-am cumparat aproape toate electronicile de pe eMAG, sunt de calitate buna.

Răspuns utilizator avertizat
| dislike explică:

Multumesc pentru raspunsuri toate cred ca-s bune dar pot da numai 1 funda

| mostwantedx a răspuns:

Chiar nu este nici o diferență! Pe eMAG http://bit.ly/1x8D7hO, dupa cum vezi, sunt aceleasi produse. Singurul lucru care poate sa difere este, uneori, pretul.