| ady888888 a întrebat:

Salll! TPU de unde descarc si eu un android pentru LG t385 dau funda

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi pune Android pe acest model de telefon.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_t385-4984.php

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Nu ai cum deoarece unele teleofane sunt facut special pentru un anumit sisitemd e operare tu nu poti sa il modifici asta e chesti, poti sa iei o versiune dupa net sa o bagi in tel da nu o sa mearga sa o instalezi si chiar si asa nu ai cums a o folosesti, asat e nu ai ce sa ii faci

| ady888888 explică (pentru Vvistula):

Asta e vere mersi oricum

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu poti.Android e sistemul de operare a unui telefon.PA,PA