| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Vreau sa imi cumpar telefonul Utok 400D de pe acest site: http://www.flanco.ro/telefon-mobil-dual-sim-utok-400d-ne gru.html si nu stiu daca merita sa-l iau. E bun telefonul? Merita sa mi-l iau? Si ma intereseaza in ce tara e fabricat. PLZZ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Teoretic e făcut în România. Practic, probabil pe undeva prin Marea Chină. Telefonul e foarte bun, i l-am luat soției și merge de vreo trei luni fără nicio problemă.
La prețul cerut și cu 5 ani garanție (plus un SIM de 5 € bonus), ce mai poți dori?!?
Ia-l! și să te bucuri de el.

2 răspunsuri:
| dsafgdsag explică (pentru mihai69):

Ok. Multumesc mult, si eu ma gandeam la fel ca am vazut ca si pisele sunt destul de bune.winking

| mihai69 a răspuns (pentru dsafgdsag):

Cu plăcere. PS are o singură „hibă": dacă nu e destulă lumină, nu te baza pe „blițul" cu care se laudă - nu e în stare să facă cine știe ce poze. Numai dacă are lumină bună, atunci da, e OK. Totuși, nu cred că vrei un telefon ca să faci cu el poze artistice. tongue