| Bogddy10 a întrebat:

Salu TPU am o problema cu cardul de memorie.acum 2 zile imi mergea, imi arata cata memorie are cardul si cata memorie libera are. Ziua urmatoare imi aparea ca nu e introdus cardul in telefon dar era introdus.l-am scos de cateva ori si iar l-am introdus dar nimic.va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| AdrianaCammy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Mi-am schimbat cardul, iar celalalt pe care il avusem in telefon l-am pus intr-un sertar. La cardul care mi s-a stricat, telefonul zicea ca nu este introdus, iar cand l-am pus in calculator, mergea.

| LiviuCristy a răspuns:

Il scoti si il introduci iar, il incerci in alt telefon daca nu merge il schimbi de unde l-ai luat

| MHems a răspuns:

Închide şi deschide telefonul din noi, la fel şi cu cardul, scoate-l şi iotrodu-l iar. Se poate să se fi stricat.