| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. 4G+ este 4.5G? Că tot nu prind viteză 4.5G, de ce nu prind?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

E un 4G mai rasarit, daaaaar... E TEAPA
si 4g-u' e teapa
si 5g-u' e teapa
cel putin in tara asta pe date mobile eu NU am vazut viteze mai mari de 21mbps, ori 3G-u' avea ca specificatii viteze de pana la 28mbps, asa ca diferenta e limitata din retea, nu din viteza de connectare
iar viteza reala o vezi pe o aplicatie sau un site de gen speedtest.net NU la tipul de connectare a telefonului

chestia asta ma face sa ma gandesc la cel mai important lucru al momentului:
daca te vaccinezi prinzi 5g pe telefonul fix big grin

| diNNozo a răspuns (pentru Zuzu1991):

Bine de stiut. multumesc!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru diNNozo):

Cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri. Vezi care il ai din setari