| Bogdan4688 a întrebat:

Salut acum 10 minute am dat comanda de un telefon Samsung galaxy Ch@t B5330 la eMag.ro si as vrea sa stiu in cat timp ajunge telefonul si (in opinia voastra) cum vi se pare telefonul. Funda+VOT

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În maxim 48 de ore lucrătoare!
E ok telefonul.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca l-ai cerut prin curierat ajunge in 24 de ore. Prin serviciul simplu e-mag 48 de ore.

| ThEsAvAnT a răspuns:

E telefonul iti vine in cel mult 2 zile si e bunut buna alegere

| AlinutzaDulcik a răspuns:

Ajungerea telefonului Samsung galaxy Ch@t B5330 de la eMag.ro ajunge in maxim 48 ore lucratoare.

Funda?happy