| Ghiorlan_Eduard_1996 a întrebat:

acum cateva minute m-am trezit cu un restart la telefon { Samsung galaxy a3 2015 } toate bune pana cand vad "stergere date"imi poste spune si mie cineva ce mama naiba se intampla? telefonul meu si a dat resetare din fabrica cu totolllll, foate fotografiile si toate cele au disparut fara sa fac nimic... si norocul meu e ca aveam si cardul in el plin cu poze { amintiri } si ghici ceeeeee, s-au dus si eleeeee... toateeee
FRATE, nu e normal asa ceva, si voi ziceti ca Allview e firma proasta
stie cineva daca mai pot recupera cumba cei 8gb de poze plsssss help meeee.

1 răspuns:
| Alex_Mihai_1982 a răspuns:

Nu daca ai avut un email bagat in tel si mai avea cineva acces la email el putea sa iti dea resetare si stergerea cardului