| alexTPU a întrebat:

Salut acum cateva zile aproape toate numerele de telefon mi-au disparut si stiu ca nu mi le-a sters nimeni pentru ca am parola la el puteti sa imi spuneti de ce s-a intamplat asta si daca le mai pot recupera

2 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Ai smartphone? Daca da, atunci cand pornesti telefonul iti pare notificare ca sa verifici daca CARTELA SIM este introdusa bine(ceva de genu e notificarea)iar tu trebuie evident sa dai sa verifice, in caz ca nu faci acest pas contactele tale nu vor fi vizibile(parca ar fi sterse). Bafta!happy

| maryanus a răspuns:

Daca iti citeste cartela si tu stii sigur ca nu le-ai sters. trebuie sa le ai 100% vezi poate ai o setare sa se puna pe ascuns sau cauta tu bine acolo ca trebuie sa fie.