| Basy_Home_1975 a întrebat:

Salut, acum vreo 4 zile mi-a intrat apa in telefon, instantaneu l-am oprit, uscat și l-am băgat in orez, după 3 zile l-am deschis și când se deschid o poza neagră sau cu ceva negru sau nu neaparat poza, instantaneu apar niște dungi verzi pe telefon, este super enervant. Ce pot sa fac deoarece nu vreau sa ii schimb display-ul, am un iPhone 6

3 răspunsuri:
| IGabypro a răspuns:

Pai nu e rezistent la apa iphone 6. Părerea mea ar fi sa iti iei un iphone 7 sau 8 ca sunt rezistente la apa si in legătură cu telefonul tau iti zic sa il schimbi

| Basy_Home_1975 explică (pentru IGabypro):

Dece as vrea sa îmi schimb telefonul și sa mai dau încă 3000 lei pe altul dacă doar apar niște dungi verzi adică na...

| IGabypro a răspuns (pentru Basy_Home_1975):

Stiu dar n ai zis ca te deranjeaza