| Alexalecs28 a întrebat:

Salut! Acuma 4 ani cam asa am facut un abonament la Orange pentru un telefon, nu am mai platit ca nu am mai avut posibilitatea. O mare greseala a mea! Dupa contractul a fost desfiintat acum 3 ani, numarul de telefon de la acel numar nu îl mai am si nici pe adresa unde stau nu am primit plicuri sau ceva, ultima oara am primit email de la ei in 2021 asa ca nu mai eram in baza de date de la Orange dupa desfiintarea contractului! Banii pana in prezent trebuie datorati la eos ksi si acum vreau sa intreb ca in afara de acea suma care trebuie platita adica contravaloarea telefonului si restul serviciilor oferite la abomament mai vin si alte taxe sau ceva? De platit sau doar atat? Multumesc astept un raspuns!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vin penalități și dacă te vor da in judecata vin și cheltuielile de judecată

| darrio2007 a răspuns:

Penalități si cheltuieli de judecată, daca se va ajunge la asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Ia legăruta cu cei de la "relații cu clienții" și vezi dacă au sau nu și alte pretenții

| vodka020202020 a răspuns:

Salut! În general, suma datorată ar trebui să includă contravaloarea telefonului și restul serviciilor oferite la abonament. Totuși, ar fi bine să verifici detalii precum posibile penalizări sau dobânzi acumulate în perioada de neplata. Poți să contactezi direct Eos KSI pentru a obține informații exacte privind suma totală datorată și orice alte detalii legate de situația ta.