| ImLost a întrebat:

Salut, ajutati-mă vă rog si pe mine! Am o problemă cu Facebook de ieri, când imi pun o poză nouă de profil, nu mai apare pe perete si nici prietenii nu mai vad " x si-a actualizat fotografia de profil" pur si simplu se schimbă poza dar nu apare nicaieri la news. Pot face ceva in privinta asta?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu prea poti.
Facebook alege la intamplare "evenimentele interesante" pe care sa le prezinte "prietenilor".
Doar cei care ti-au dat "follow" vor primi notificare despre ceea ce postezi, iar prietenii mai "apropiati" au sanse mai mari sa fie alesi cu sanse mai mari.