| NUMEPamPam a întrebat:

am auzit ca va aparea Samsung galaxy s4, cine imi poate da mai multe detalii despre el, si cand va fi lansat? dau FUNDOI tongue

Răspuns Câştigător
| Andreea151996 a răspuns:

Buna, Samsung galaxy s 4 apare in jurul lunii aprilie pe piata si se asteapta sa fie telefonul anului 2013 din cate am inteles.Are ecran Full HD Super AMOLED cu diagonală 4.99 inch, chipset Exynos 5 cu procesor octa-core şi GPU Mali-T658, 2 GB memorie RAM şi o cameră foto de 13 MP.
Uite aici si o poza
https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns: