| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Am auzit ca s-a lansat Samsung Galaxy S5 in alte tari e adevarat? ca a vazut taicamiu in Germania un Samsung Galaxy S5 si nu-mi vine sa cred?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

NU s-a lansat niciun s5.Sunt svonuri ca se va lansa in primavara anului viitor.Galaxy note 3 s-a lansat de curand nu s5

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da s-a lansat S5, dar nu Samsung galaxy ci iphone.

| hp8510p a răspuns (pentru suntserios):

5s nu S5

| suntserios a răspuns (pentru hp8510p):

Asa

| BiuL a răspuns:

Eventual Iphone 5s...

| Constantin112 a răspuns:

Da are dreptate tatal tau chiar s-a lansat si am auzit ca sunt doua telefoane nu doar S5.dar nu stiu tot ce stiu sigur e ca S5 chiar este pe piata.