| Guest10 a întrebat:

Am cartela Telekom si nu mai stiu codul PIN... Nu mai detin nici " carcasa" SIM-ului... Nu am nicaieri codul PIN.
Cum l-as putea afla?
Ofer FUNDA 100% GARANTAT. PROMIT!

Răspuns Câştigător
| Adnrs a răspuns:

E foarte simplu, dacă stii pe cineva care are abonament la telekom îți poate afla codul puk si asa iti poți pune tu un nou cod pin. Baftă! happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei este 0000. Daca nu ti-ai introdus tu alt cod.

| Clorox a răspuns:

Incearca cu chestia asta, baga alta cartela in el, intra in setari si dezactiveaza solicitarea pin, poate merge!

| iTzAndreyy a răspuns:

Trebuie sa iti resetezi telefonul din setari-le androidului. Nu ma refer la cele dupa telefon. Incearca sa cauti pe google cum sa resetezi telefonul... daca nu mai stii codul pin.

| Morohoi_Vasile_1959 a răspuns:

Cod pin cartela telekom