| Alexandru_Craioveanu_1990 a întrebat:

Salut : Am cumparat si eu un Samsung galaxy s4, pe spatele lui scrie "made in korea by Samsung" am tastat "*#06#" pentru a verifica imei'ul si imei'ul dat de telefon dupa tastarea codului nu corespunde cu cel de pe spatele telefonului... replica sau nu? Astept un raspuns de la voi, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Clar ca e replica din moment ce IMEI-ul nu corespunde ar trebui sa iti dea de gandit...du-te la politie si reclama-l pentru inselaciune pe cel care ti l-a vandut.