| Ct_Iulian_2000 a întrebat:

am cumparat un iphone 6 si cand intru la touch id si cod acces, nu pot sa accesez optiunea adauga o amprenta, iar daca dau la deblocare iphone with touch id, imi spune,, configurarea touch id nu a putu fi finalizata. reveniti lla pasul anterior si reincercati„ dar nu ma lasa sa revin la pasul anterior

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Incalzire in pardoseala... sincer are blana scurta degeaba izolezi, re izolezi cu folii termice, vata bazaltica minerala polistiren. o sursa de caldura ceva. o varianta te poti folosi de caldura solului. o groapa de 70-80 cm, o rampa si cam aia e.

| Matei_Denisa_Ionela_1999 a răspuns:

Buna ai rezolvat problema? ...ca am și eu exact aceiași problema și nu ii dau de cap