| Izzi_Alex_1990 a întrebat:

voiam sa intreb dacă se poate repara amprenta la iphone 5s, cand intru la TOUCH ID SI COD DE ACCES si incerc sa activez amprenta imi apare * eroare, configurarea touch id nu a putut fi finalizata, reveniti la pasul anterior si reincercati * are iunstalat ios 9.1, as putea face ceva in legatura cu asta sa functioneze? multumesc!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Se poate dar te costa mai mult decat un ishit 5s second. Deci nu merita, vindel cat mai repede si treci pe android.

| Izzi_Alex_1990 explică:

Unde s-ar putea repara, eu nu am gasit niciun service care sa imi spuna ca se poate repara?