| AlexBoy88 a întrebat:

Salut Am decis sa imi vand telefonul ( Samsung Galaxy S3 Blue 16GB) cumparat acum 4 luni de la eMAG.ro.
C-am cat as lua pe el la mana a doua tinand cont ca are folie pe display din prima zi de utilizare (display-ul este intact) si nu are nici o zgarietura pe el e nou nout.(Nu a fost scapat deloc pe jos )
Cat sa cer pe el?

Răspuns Câştigător
| vladelvis a răspuns:

Salut, Samsung galaxy s3 in acest moment la mana a doua nu valoreaza mai mult de 1300 lei, nu stiu, un pret intre 1100-1200 lei ar fi perfect.

2 răspunsuri:
| PVCG a răspuns:

1300 lei e cel mai bun pret, zic!big grin

| 26841053 a răspuns:

Eu spun sa iei pe el 1200-1300 sau daca spui ca este nou nout poti sa iei 1500lei...