| LoRdAlEx a întrebat:

Salut am facut abonament de la digi cu 5euro nelimitat in toate retele dar nu stiu daca am si sms in optiune

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu spune nimic despre sms-uri in oferta. Daca sunt incluse sau nu, asta poti afla oficial doar contactandu-i pe operatorii lor. Un articol din presa online care dezbate subiectul da de inteles ca nu sunt si mesaje incluse, doar minute.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Una dintre prietenele mele are abonament exact ca al tău și știu că mi-a menționat odată că nu are și mesaje, că eu i-am trimis un mesaj, am întrebat ceva și ea m-a sunat și a spus că nu poate să îmi răspundă, cu are doar minute. Dar ca să fii 100% sigur/ă, poți vorbi cu unul din operatori să întrebi exact ce și cum.

O seară frumoasă!