| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am facut un cont my electrica prin mai 2020 si am uitat emailu de la el si parola le-am trimis un email cred ca luni si nici acum n au raspuns ce ar trebui sa fac?
M-am gandit sa sun la ei dar nu stiu la ce numar e relati cu clientii...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate adrese de email ai? Poate e adresa ta de email obsinuita si daca e atunci parola se recupereaza usor.

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Le am incercat pe toate

| anonim_4396 explică (pentru AnonimAnonim4321):

Nu se poate, faci ceva gresit.
Mai exista o metoda de a gasi parolele si conturile salvate in browser. Daca sti unde sa te uiti e perfect, daca nu iti pot arata.

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ma ajuti ai Facebook?

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti pot trimit MESAJE ca am status junior

| anonim_4396 explică (pentru AnonimAnonim4321):

Cauta in browser parolele la toate conturile tale online de pe orice site precum in imagine :
https://ibb.co/7GNxdDM

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit dar nu merg

| anonim_4396 explică (pentru AnonimAnonim4321):

Atunci singura varianta pe care o vad este sa dai un telefon la ei si sa explici situatia, sunt sigur ca te vor ajuta, un email de recuperat nu ii deranjeaza.
Succes si data viitoare noteaza pe ceva lucrurile importante.

| VoinicsLenuta a răspuns:

Cum as putea să-mi aflu adresa de mail